O emilovi

Pamätáte si na Emila z Lönnebergy? Malý šinter zo Švédska, ktorého stvorila spisovateľka Astrid Lindgrenová robil neplechu a stále niekde lietal. Do istého času bol pre nás len milou spomienkou na detstvo. A potom sa nám narodila jeho verná kópia. Udržať krok s takým dieťaťom je výzva. Večne rozbité kolená, premočené nohavice aj bunda, blato v topánke a pod zipsom aj v suchý deň… to je len zlomok toho, čo sa dá s deťmi tohto typu vonku zažiť. Naša túžba po oblečení, ktoré by odolalo náporu nášho syna a bolo by zároveň naše, slovenské, nás doviedla k myšlienke, že si ho musíme vyrobiť. A tak vzniklo E.M.I.L. Outdoor Kids.

E – extrémne M- milý ale I – inak L – loptoš

Čím viac sme deti pozorovali, tým viac sme si všímali, že nie sme jediní. Emilovia boli všade naokolo! Či už na ihrisku, alebo v lese, vždy mali niekde v špine a blate kopu roboty, ktorú robili najlepšie ako vedeli. Často za nesúhlasného frflania rodičov o ušpinení sa a zničení parádnych vecí.
Práve pre nich sme vytvorili štýlové a dizajnové oblečenie, ktoré je zároveň 100% funkčné. Chráni pred chladom aj vodou a do veľkej miery aj odretými kolenami vďaka patentovanej látke, ktorou sú spevnené. S emilom pôjde veta “nechoď tam, zašpiníš sa” do zabudnutia. A presne o to nám celý čas ide. Vytiahnuť deti a rodičov vonku za (takmer) každého počasia. Či už je to v lese, alebo v mláke pred domom, emil vám uľahčí rozhodovanie, či sa oplatí vyraziť za dobrodružstvom.

Emil nie je meno, ale životný štýl. Emilom nie sú len chlapci, ale aj dievčatá. Emilom je každý z nás, pre koho počasie nie je prekážkou ku krásnemu dňu.A my všetkým týmto adventúram fandíme naplno. Koniec koncov, je veľmi pravdepodobné, že sa niekde vonku aj stretneme. K nášmu emilovi Vladkovi pribudla aj emil-ka Valentínka a spoločne pre vás naďalej pilne testujú naše produkty. A že im nič nedarujú, to vám vieme zaručiť.